PROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ. PROJEKTOWANIE ETYKIET.

Profesjonalne projektowanie etykiet i opakowań. Tworzymy oryginalne i odpowiednio dopasowane projekty graficzne etykiet i opakowań na szeroką gamę produktów. Nasze atuty to: wieloletnie doświadczenie w projektowaniu etykiet i opakowań dla różnych firm, atrakcyjne ceny projektów graficznych oraz dopasowanie projektów do wymagań klienta.

Projekty graficzne etykiet, opakowań, broszur i wiele więcej
Skorzystaj z usług studia projektowego ANGRAFI


Studio projektowe ANGRAFI to szczególne miejsce, w którym od ponad szesnastu lat tworzymy wyjątkowe projekty graficzne opakowań, broszur, katalogów produktowych i nie tylko. Doskonale wyczuwamy trendy panujące na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom optymalne rozwiązania. Głęboko wierzymy, że z naszą pomocą uda Ci się wzmocnić pozycję Twojej marki i zwiększyć jej rozpoznawalność wśród konsumentów.

Pokażemy Ci obowiązujące trendy w projektowaniu opakowań – zaufaj nam


Zdajemy sobie sprawę, że opakowanie odgrywa bardzo ważną rolę w procesie wyboru produktu, szczególnie w sektorze towarów szybkozbywalnych (FMCG). Niezależnie od tego, czy mowa o projektowaniu etykiet spożywczych, opakowań marki własnej, naklejek na produkty spożywcze czy etykiet na wino, przygotujemy dla Ciebie przemyślany projekt wpisujący się w Twoją strategię marketingową. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasze pomysły czekają na Ciebie.