PROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ. PROJEKTOWANIE ETYKIET.

Profesjonalne projektowanie etykiet i opakowań. Tworzymy oryginalne i odpowiednio dopasowane projekty graficzne etykiet i opakowań na szeroką gamę produktów. Nasze atuty to: wieloletnie doświadczenie w projektowaniu etykiet i opakowań dla różnych firm, atrakcyjne ceny projektów graficznych oraz dopasowanie projektów do wymagań klienta.

Angrafi Studio – miejsce, w którym powstają najlepsze projekty opakowań

Zaskakujące, oryginalne oraz odpowiednio dopasowane opakowanie sprawia, że dany produkt nie tylko zostaje zauważony, ale i zapamiętany. Dodatkowo, dzięki specjalnie zaprojektowanej etykiecie lub opakowaniu, produkt wyróżnia się na tle konkurencji i przyciąga uwagę potencjalnych Konsumentów. Specjaliści do spraw marketingu podkreślają, iż zewnętrzny wygląd i atrakcyjne opakowanie produktu to niezwykle ważna cecha dla klienta. My doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej firmie zajmujemy się projektowaniem wyjątkowych etykiet i grafik na opakowania spożywcze oraz tworzeniem logotypów – dzięki nim zwiększysz rozpoznawalność swojej marki!

Wykonamy dla Ciebie jedyne w swoim rodzaju etykiety na przetwory lub wino, projekty opakowań kosmetycznych, broszury czy grafiki na mleko

Specjalnością Angrafi Studio jest profesjonalne projektowanie etykiet oraz opakowań różnego typu. Wykonujemy również ulotki oraz inne artykuły reklamowe, dzięki którym każdy produkt zostanie przedstawiony odbiorcom w atrakcyjny sposób. Jako doświadczeni specjaliści działamy z pasją i zaangażowaniem, pragnąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Doskonale znamy i śledzimy trendy w projektowaniu opakowań. Cechują nas solidność, kreatywność, a także terminowość wykonywania zleceń.

Oferta Angrafi:

  • projekty graficzne,
  • projektowanie opakowań,
  • projektowanie etykiet.

Materiały POS – rozwiązania wspierające sprzedaż Twojego produktu

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam stwierdzić, iż producenci często poszukują dodatkowych gadżetów reklamowych, które zwiększają rozpoznawalność ich produktów. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom i postulatom, oferujemy również usługi związane z profesjonalnym wykonaniem renderingów, packshotów oraz materiałów POS. Jeśli potrzebujesz projektu baneru, standu lub billboardu, to Angrafi Studio jest znakomitym miejscem, aby je stworzyć.

Skorzystaj z usług studia projektowego ANGRAFI – doradzimy, zaprojektujemy, dopilnujemy szczegółów

Poza projektowaniem opakowań reklamowych, etykiet samoprzylepnych na produkty spożywcze czy ulotek zajmujemy się również tworzeniem logotypów, logo firm czy wizualizacji. Specjalizujemy się także w fotografii, renderingu biżuterii oraz ozdób. Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje standardowy projekt etykiety i poznać szczegóły naszej oferty? Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkich Klientów z woj. śląskiego i nie tylko!