PROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ. PROJEKTOWANIE ETYKIET.

Profesjonalne projektowanie etykiet i opakowań. Tworzymy oryginalne i odpowiednio dopasowane projekty graficzne etykiet i opakowań na szeroką gamę produktów. Nasze atuty to: wieloletnie doświadczenie w projektowaniu etykiet i opakowań dla różnych firm, atrakcyjne ceny projektów graficznych oraz dopasowanie projektów do wymagań klienta.

Zaskakujące, oryginalne lub odpowiednio dopasowane opakowanie sprawi, iż produkt zostanie nie tylko zauważony, ale i zapamiętany. Dodatkowo, dzięki specjalnie zaprojektowanej etykiecie lub opakowaniu produkt wyróżni się na tle konkurencji. Specjaliści do spraw marketingu podkreślają, iż zewnętrzny wygląd i opakowanie produktu to niezwykle ważna cecha dla klienta. My doskonale zdajemy sobie z tego sprawę.

Specjalnością Angrafi Studio jest profesjonalne projektowanie etykiet oraz projektowanie opakowań różnego typu. Wykonujemy również ulotki oraz inne artykuły reklamowe, dzięki którym Państwa produkt zostanie przedstawiony klientom w atrakcyjny sposób. Jako doświadczeni specjaliści działamy z pasją i zaangażowaniem, pragnąc spełnić Państwa wymagania i oczekiwania. Cechują nas solidność, kreatywność i terminowość wykonywania zleceń.

W ofercie Angrafi mogą Państwo znaleźć:
  • projektowanie graficzne
  • projektowanie opakowań
  • projektowanie etykiet

Wychodząc naprzeciw wymaganiom i postulatom naszych klientów oferujemy również usługi związane z profesjonalnym wykonaniem renderingów, packshotów oraz materiałów POS. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam stwierdzić, iż producenci często poszukują dodatkowych gadżetów reklamowych, które zwiększają rozpoznawalność ich produktów. Jeśli potrzebują Państwo projektu baneru, standu lub billboardu, to Angrafi Studio jest znakomitym miejscem, aby je stworzyć.

Potrzeby klientów obejmują częstokroć, oprócz zaprojektowania opakowania czy etykiety, także wykonanie projektu logotypu i wizualizacji. To też pola naszej aktywności.

W Angrafi Studio wykonujemy także fotografie produktów spożywczych, gospodarstwa domowego, itp., w celu ich dalszego wykorzystania przez klientów. Specjalizujemy się też w fotografii i renderingu biżuterii i ozdób.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami.

 

Ania Kania